اندرمولوژی چیست

اندرمولوژی چیست  : اندرمولوژی علمی است که در زمینه ی تندرستی به مردم عرضه شده است و یک دانش جدید در گستره ی ورزشی می باشد . اندرمولوژی در زمینه های کار روی بافت های نرم مطالعه می کند و روشی است برای ایجاد تغییرات در بافت های بدن از جمله کنترل سلولیت ، رفع چاقی موضعی و جوان سازی پوست از جمله رفع چین و چروک و خطوط موجود در پوست .در واقع با سیستم رولینگ که با مکش ترکیب شده است سلولیت را درمان می کند.

این تحریک مکانیکی (مکش و رولینگ) موجب فعال شدن متابولیسم سلول های چربی می شود در نتیجه تجمع سلول های چربی بدن شکسته شده و بدن فرم بهتری پیدا می کند.

اندرمولوژی

اندرمولوژی روشی مفید برای درمان چاقی

دقت داشته باشید که با پیر شدن عملکرد سلول های پوست مختل می شود و موجب افتادگی پوست می گردد ، امروزه اندرمولوژی روشی بسیار مفید برای درمان سلولیت ، چربی های موضعی و از بین بردن چین و چرک صورت و همچنین لاغری موضعی شناخته می شود. مهمترین مزیت اندرمولوژی طبیعی بودن آن است که بدون ضرر و غیر تهاجمی است که نتایج ایده آلی را داده است . در این روش سیستم رولینگ با مکش ترکیب می شود و درمان سلولیت را پدید می آورد .

با این عمل بدن به خود فرم بهتری را می گیرد . با درمان سلولیت با استفاده از اندرمولوژی بافت سلولیت صاف تر می شود و در این صورت نا همواری های پوست به میزان قابل توجهی کمتر می شود در این صورت مایعات لنف افزایش می یابد .

اندرمولوژی به مدت ۲۰ سال است که به همراه سیستم LPG در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. و روزانه تعداد زیادی از افراد از این روش برای جوان سازی پوست خود و هم چنین صاف تر کردن و روشن تر کردن پوست استفاده می کنند. یکی دیگر از مزیت های این دستگاه برای جوان سازی قابلیت طتبیق با هر نوع بافتی را دارد و با دو مکانیسم لیفت ماساژ و لیپو ماساژ نتایج فوق العاده ای را می دهد.


کلینیک کاشت مو , کلینیک زیبایی , کلینیک پوست و مو , کلینیک لاغری و درمان چاقی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید