بلفاروپلاستی , ( عمل ) جراحی بلفاروپلاستی , جراحی زیبایی پلک

جراحی بلفاروپلاستی , عمل بلفاروپلاستی , جراحی زیبایی پلک : داشتن پلک های زیبا برای هر بانویی اعتماد به نفس بالایی می آورد ، و موجب جلب توجه اطرفیان می شود . اما چه نوع جراحی برای زیبا سازی پلک می تواند مناسب و بهتر است .در زیر به روش های بیهوشی در جراحی زیبایی پلک اشاره ای می کنم .

عمل بلفاروپلاستی ( جراحی زیبایی پلک) ا سه روش :

  1. بی حسی موضعی
  2. نیمه بیهوشی
  3. و بیهوشی کامل انجام می شود .

در بی حسی موضعی از بی حس کننده لیدوکائین که بیشتر در دندانپزشکی استفاده می شود بهره می گیریم بدین صورت که ماده بی حسی ( لیدوکائین )فقط در محل حراخی ، اطراف پلک تزریق می شود با این کار بیمار موقع عمل دیگر دردی احساس نمی کند ولی توجه داشته باشید اضطراب بیمار از اینکه عمل نتیجه اش به چه صورت خواهد شد هنوز پا بر جاست.

 

بلفاروپلاستی

 

در جراحی زیبایی پلک به روش نیمه بیهوشی متخصص علاوه بر اینکه در محل عمل از داروی لیدوکائین برای بی حسی در اطراف پلک استفاده می کند از طریق رگ داروهای ضد درد و ضد اظطراب را به بیمار تزریق می کند در این حالت بیمار به خواب عمیق و خوشایندی می رود . و جراحی زیبایی پلک انجام می شود .

در روش بیهوشی کامل نیز بیمار بطور کامل بیهوش می شود و عمل به راحتی و بدون دغدغه انجام می شود .

توجه داشته باشید اینکه کدام روش برای جراحی زیبایی پلک انجام می شود با نظر متخصص می باشد و بر اساس روحیات و موقعیت تشخیص داده می شود که جراحی زیبایی پلک بصورت بی حسی موضعی انجام شود یا بیهوشی کامل و یا اینکه بیمار باید بطور کامل بیهوش شود .

***نکته

برای جراحی زیبایی پلک می توان پلک های تحتانی و فوقانی را بطور مجزا یا همزمان عمل بلفاروپلاستی کرد.


کلینیک زیبایی , جراحی زیبایی , کلینیک پوست و مو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید