رژیم لاغری

رژیم لاغری : داشتن تناسب اندام مناسب آرزوی هر فردی است ولی این تناسب اندام بدون داشتن برنامه مناسب برا تغذیه به هیچ عنوان به ثمر نخواهد نشست . در زیر به نوعی رژیم لاغری اشاره می کنم که شاید خیلی از افراد این مورد را رد کنند ولی امکان پذیر است.

 

رژیم لاغری

 

رژیم لاغری با مصرف موز

موز به دلیل داشتن قند زیاد خیلی از افراد از مصرف آن در رژیم لاغری خود دوری می کنند در حالی که موز در صورت ترکیب با چربی ها فرد را چاق می کند .توجه داشته باشید برخی از افراد که بیشتر در رژیم غذای خود از گیاه استفاده می کنند موز تازه نیز مصرف می کنند و وزن ایده آل خود را نیز حفظ کرده اند.این افراد در هفته ۱۰ تا ۱۲ عدد موز مصرف می کنند.

اما وقتی غذای چرب را به همراه موز ترکیب می کنیم لذت غذا بالا می رود و بدون توجه به عاقبت کار شروع به مصرف آن می کنیم .

فواید موز در رژیم لاغری

موز فواید زیادی در رژیم لاغری دارد و توصیف آنها در چند خط نمی تواند بگنجد به هر حال مهمترین خواص موز در رژیم لاغری را بیان می کنم .

موز سرشار از پتاسیم است به غیر از این دارای منبع بزرگی از ویتامین B و منیزیم است ، موز هیچ گنه کلسترول و چربی ندارد و برای قلب ، استخوان ها ، سیستم های عصبی و کلیه ها بسیار مفید می باشد.مصرف موز در رژیم لاغری تاثیر به سزایی در بالا رفتن ایمنی بدن دارد.

رژِم لاغری با استفاده از موز

موز میوه ای شادی آور است و موجب تولید سروتونین در بدن می شود که به عنوان هورمون شادی شناخته می شود پس با گرفتن رژیم لاغری موز شما احساس افسردگی نخواهید کرد . در زیر به یک نوع رژیم لاغری با موز را می توانید مطالعه کنید.

برنامه سه روزه برای رژیم لاغری با موز

هر روز ۳ تا ۵ موز را با ۳ تا ۴ لیوان شیر کم چرب مخلوط کنید . البته اگر فرد ماست خور هم هستید می توانید آن را نیز امتحان کنید . با مخلوط کردن
این مواد به همراه چند تیکه یخ می توانید یک بستنی خوب درست کنید این مورد را تا ۴ روز ادامه دهید و در طی یک هفته شما از شر حدود ۳ کیلو از وزن بدنتان خلاص می شوید.


کلینیک کاشت مو , کلینیک زیبایی , کلینیک پوست و مو , کلینیک لاغری موضعی و درمان چاقی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید