هزینه کاشت موی طبیعی , هزینه کاشت مو , قیمت کاشت مو

هزینه کاشت مو , هزینه کاشت موی طبیعی , لیست قیمت کاشت موی طبیعی , قیمت کاشت مو : همیشه یکی از مهمترین مسائل در کاشت مو هزینه و قیمت انجام عمل کاشت مو می باشد و این دعدعه بزرگی برای تمامی مراجعین به کاشت مو است . همچنین در کنار این سوالات , برحی از سوالات دیگر نیز پرسیده می شود از قبیل چه روشی برای کاشت مو بهترین است یا عوارض بعد از کاشت مو چیست .

 

هزینه کاشت موی طیعی

 

هزینه کاشت موی طبیعی

بهترین راه برای کاشت موی طبیعی انجام عمل جراحی می باشد و موثرترین راه است تا فرد بتواند ظاهر طبیعی موی خود را باز پیدا کند. همچنین بهترین راه برای درمان و بازیابی و نیز ترمیم مو می باشد. چرا که نتایج آن دائمی است . در اکثر روشهای جراحی کاشت مو یک ناحیه اهدا کننده که اغلب موی پشت سر می باشد وجود دارد . در انجام عمل کاشت مو واحد فلولیکولی مو از ناحیه پشت سر برداشته می شود و به ناحیه طاس سر ( که در اصطلاح ناحیه دریافت کننده) منتقل می شوند.

در ضمن باید بدانیم که کاشت موی طبیعی سرو همچنین کاشت ابرو یک روش ایمنی باشد که عوارض و اثرات جانبی ناچیزی دارد .

تمامی روش های کاشت مو یا در مان مو با استفاده از لیزر و هر روش دیگری نیازمند تخصص بالایی است و در نتیجه تاثیر گذار تخصص , تجربه و مهارت پزشک معالج اهمیت بالایی دارد.

معرفی برترین های کاشت مو در ایران در کلینیک پوست و موی جم راهی برای شما خواهد بود تا بتوانید پزشک برتر خود را انتخاب کنید همچنین مراکز زیبایی و کلینیک زیبایی هایی را با تجهیزات کامل و بروز دنیا برای شما معرفی می کند.

اماهزینه کاشت مو در ایران

واضح است که هزینه کاشت موی طبیعی برای هر فردی متفاوت می باشد همچنین یکی از عوامل مهم دیگر و تاثیر گذار در کاشت مو تجربه پزشک معالج می باشد. تعداد گرافت های کاشت نیز در هزینه کاشت موی طبیعی تاثیر دارد. با تمام این موارد باید پزشکی را برای درمان موی سر خود انتخاب کنید که با بهترین کیفیت ارائه خدمات , معقولترین هزینه را برای کاشت موی سر شما در خواست کند.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که هزینه ای که برای زیبایی خودتان انجام می دهید در مقابل چیزی که بدست خواهید آورد بسیار ناچیز به چشم خواهد آمد . وقتی بعد از انجام عمل کاشت مو خود را در آینه نگاه کنید و تغییرات را حس کنید خواهید دید که نتیجه بخش می باشد.

بیشتر بیمارن برای انجام کاشت مو به کشورهای همجوار و یا اروپایی مراجعه می کنند در حالی که متخصصین برتر کشور ما شاید و به جرئت می توان گفت دارای توانمندی بالایی به نسبت آنها می باشد. و بهترین کلینیک های زیبایی به همراه متخصصین باتجربه و کارکشته در کشور در حال فعالیت می باشند. ما بهترین ها را برای شما معرفی خواهیم کرد.

عوامل تاثیر گذار در هزینه کاشت موی طبیعی

عوامل زیادی تاثیر مستقیمی بر هزینه کاشت موی طبیعی دارد مانند :

جنس مو

جنس پوست سر
مقدار طاسی که قرار است عمل کاشت مو در این ناحیه رخ دهد
و برخی عوامل دیگر

نکته

هزینه کاشت مو بر اساس تعداد موهایی است که کاشته می شود مثلا برخی کلینیک ها و پزشکان برای هر تار مو ۳۰۰ تومن و برخی دیگر ۲۸۰ توما نو … می باشد.

هزینه کاشت مو در کشورهای هم جوار مانند ترکیه

ترکیه بعد از ایران مهمترین مراکز کاشت مو در منطقه می باشد . اما برای اینکه از هزینه کاشت موی طبیعی در این کشور آگاه شوید باید به وب سایت های این کشور در زمین هکاشت مو مراجعه کنید و هزینه های بالا و سرسام آور را مشاهده نمایید .به طوری که هزینه کاشت موی طبیعی در حالت معمولی چیزی در حدود ۲۰ ملیون و شاید هم بالاتر تمام شود . این درحالی است که در بهترین کلینک زیبایی در کشور می توانید با هزینه ای بسیار پایینتر از آن از امکانات و خدمات کلینک بهرمند شوید و اقدام به انجام عمل کاشت موکنید.

 

هزینه کاشت موی طبیعی

 

مشاوره در رابطه با هزینه کاشت موی طبیعی

یکی از توصیه های مهمی که ما به افراد خواستار کاشت مو می کنیم اسن است که همیشه قبل از هر چیزی مشاوره ای در رابطه با هزینه کاشت موی طبیعی با متخصص کلینیک زیبایی و کلینیک کاشت مو داشته باشید . متخصصین کشور ما افرادی حرفه ای هستند و همیشه راهنمایی بهتر برای شما خواهند بود .

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید