استخدام پرستار تهرانپارس , قیمت و دستمزد پرستار سالمندان در شرق تهران ( تهرانپارس ) به صورت پاره وقت و تمام وقت چقدر است ؟ : برای دریافت پاسخ این سوال با ما تماس بگیرید. مرکز پرستاری در منزل ما می تواند در زمینه استخدام پرستار به شما کمک کند . برای اینکه اطلاعات بیشتری در خصوص پرستار و هزینه های روزانه و ساعتی را کسب کنید با مشاورین ما تماس بگیرید و یا فرم انتهای متن را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود .

استخدام پرستار تهرانپارس

استخدام پرستار سالمند در تهرانپارس

امروزه مشغله زیاد خانواده ها باعث شده است تا به طور کامل و درست نتوانند از افراد ضعیف خانواده که شامل کودک و سالمندان می شود نگهداری و مراقبت کنند . وضعیت اقتصادی نابسامان هر روز فشار را بر مردم زیاد می کند و در نهایت اعضای خانواده مجبور می شون همه شغلی را دست و پا کنند و کسب در آمد کنند عافل از اینکه کودکان و سالمندان در منزل نیاز به مراقبت دارند  . لذا بهترین راه حل که خانواده ها می توانند بهش دست یابند استخدام پرستار در منزل است .

برای کودکان مهد کودک زیاد است و خانواده ها می توانند کودکان خود را به مهد کودک بفرستند اما هیچ کس دوست ندارد پدر و مادر سالمند خود را به خانه سالمندان بفرستد تا در آنجا ازش نگهداری کنند . البته هستند کسانی که این کار را می کنند . اما بهترین راه حل برای اینکه کیفیت زندگی سالمند را بیشتر کنیم استخدام پرستار سالمند در منزل است .

تهرانپارس یا شرق تهران یکی از محله هایی است که در مدت چند سال خدمتی که در زمینه پرستاری در منزل  ارائه کرده ایم جزء مناطق پر درخواست برای استخدام پرستار سالمند در منزل برای نگهداری و مراقبت از سالمندان بود . از این رو ما در مرکز خدمات پرستاری در منزل سعی می کنیم که تمام مناطق تهران را پوشش دهیم و مناطق پر درخواست برای استخدام پرستار را شناسایی کنیم و اقدام به اعزام پرستار جهت ارائه خدمات شویم .

اهداف موسسه پرستاری

هدف اصلی ارائه خدمات با کیفیت و صحیح با انظبات به تمام مردم تهران عزیز هستیم . و اولویت اصلی رضایت متقاضیان استخدام پرستار در منزل در تمام نقاط تهران از جمله تهرانپارس و شرق تهران می باشد. با تلاش مدیران و کارد مجرب مرکز سعی و تلاش ما این است که کل تهران را در این زمینه پوشش دهیم و به حمد خدا به این مهم نیز دست ییافته ایم و امروز تلاش و تصمیماتی برای توسعه فعالیت خود بیرون از شهر تهران را بررسی می کنیم که یکی از مهمترین شهر ها ی مد نظر کرج می باشد . به زودی شعبه خدمات پرستاری در منزل کرج را افتتاح خواهیم کرد.

پرستار سالمند تهرانپارس

 

فرم در خواست پرستار

برای مشاوره رایگان در خصوص استخدام پرستار با شماره : ۰۲۱۴۴۲۱۵۸۱۳ تماس بگیرید و یا فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال نمایید . در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید
پرستار سالمند تهرانپارس