پرستار نوزاد | پرستار حرفه ای نوزاد در منزل تهران – کرج و حومه

پرستار نوزاد در منزل تهران

بدون تردید تهران بزرگترین و پر حمعیت ترین شهر کشور است و از این رو زندگی در این شهر هم واقعا مشکلات خاص خود را دارد . یکی از اساسی ترین خواسته ها در تهران استخدام پرستار مطمئن و با تجربه برای نوزاد است . اکثر مادران در تهران شاغل هستند و برای نگهدری از نوزاد خود بعد از اتمام مرخصی نیاز به پرستار دارند . از طرفی نمی توان نوزاد یکساله را در مهد کودک گذاشت و بهترین راه استخدام پرستار در منزل است.

 

پرستار نوزاد

در ادامه به برخی از شرایط و توضیحات در رابطه با پرستار نوزاد می پردازیم :

زمان مناسب برای گرفتن پرستار نوزاد

پرستاری از نوزاد به ویژه برای خانم های شاغل که امکان گرفتن مرخصی کاری را ندارند بسیار سخت است . از طرفی خیلی از روانشناسان نیز بر این باور هستند که بهترین سن برای گرفتن پرستار نوزاد بعد از یکسالگی است و حتی خیلی از آنها این مدت زمان را تا دو سال در نظر می گیرند .

بنا به مشکلات اقتصادی و شاغل بودن مادر نوزاد بهتر است که حداقل از یکسالگی به بعد اقدام به گرفتن پرستار نوزاد بشه . دلیل این است که واقعا نوزاد تا یکسالگی نیاز شدیدی به مهر و محبت مادر دارد و در صورتی که این عاطفه را از پرستارش دریافت نکند دچار مشکلات روحی خواهد شد. البته که هیچ کسی نمی تواند جای مادر را پر کند ولی با استخدام یک پرستار کودک خوب و باتجربه می تواند کمک بزرگی باشد .

مهد کودک بهتر است یا پرستار نوزاد ؟

جواب سوال خیلی سر راست است مهدک کودک برای نوزادی که هنوز از شیر گرفته نشده و درست نمی تواند حرف بزند اصلا مناسب نیست . مهد کودک برای کودکان از سن 3 سالگی به بعد در صورتی که مراحل رشد ایده آل داشته باشد مناسب است . در غیر این سورت استخدام پرستار نوزاد بهترین گزینه می تواند باشد .

برای انتخاب یک پرستار مهربان و باتجربه که خیال شما را از نگهداری نوزاد راحت کند می توانید با مرکز پرستاری در منزل یار بانو تماس بگیرید تا بهترین , با تجربه ترین و با حوصله ترین پرستار را برای نوزاد شما اعزام کنیم .

نکته مهم :

حتما برای استخدام پرستار برای نگهداری از نوزاد خود به ویژه در سن یک تا دو سالگی از مراکز پرستاری معتبر اقدام کنید.

پرستاری و مراقبت از نوزاد در منزل بهتر است یا محل کار ؟

خدمات پرستاری در منزل یار بانو علاوه بر نگهداری و مراقبت از نوازد در منزل , برای اعزام پرستار به محل کار نیز هماهنگ می کند . اکثر کارفرماهایی که از ما برای اعزام پرستار به محل کار خود تقاصا دارند بیشتر خدماتی مانند : بازی با کودک , انجام امور مربوط به کودک و نوزاد و یا در صورتی که کودک بزرگ است و به مدرسه می رود کمک در انجام تکالیف و یا آموزش مهارت را می خواهد.

نکاتی که باید پرستار باید بداند

 1. دلیل بهانه گیری نوزاد
 2. طرز حرف زدن با کودک و نوزاد
 3. دلیل عصبی شدن نوزاد
 4. رفتار با کودک در حالات روحی متفاوت
 5. حرف هایی که پرستار هیچ وقت نباید بزند
 6. پرسید سوالات مفید از کودک
 7. روش درک احساسات نوزاد
 8. چه زمانی نوزاد یا کودک لوس می شود
 9. انواع بازی های تقویت ذهن و اموزشی
 10. در رابطه با ترسها نوزاد
 11. و….

نکته مهم برای استخدام پرستار نوزاد در منزل ؟

قبل از اینکه اقدام به استخدام پرستار کنید حتما از معتبر بودن شرکت اطمینان حاصل کنید . تمام شرایط خودتان و کارهایی را که مدنظرتون است را به کارشناسان کاملا توضیح دهید .

نصب دوربین برای نظارت مراقب نوزاد در منزل خوب است ؟

برای نظارت پرستار و کارهایی که می کند نصب دوربین معقول است . به ویژه برای نوزاد که سن پایین دارد و توانایی تکلم را ندارد.

هزینه پرستاری و مراقبت از نوزاد در منزل چقدر است ؟

حقوق ماهانه برای پرستاری از نوزاد در منزل بسته به یک سری عواملی است مانند : مدت زمان فعالیت , سن کودک , امور منزل و آشپزی برای خانواده , آموزش کودک , پرستار دو زبانه و … پس بهتر است برای اطلاعات دقیق با مشاورین ما در یار بانو تماس بگیرید.

چگونه می توانیم به پرستار نوزاد اعتماد کنیم ؟

اولا وقتی شما از یک شرکت معتبر درخواست پرستار می کنید . قبل از شما شرکت پرستار را کاملا تحقیق و استخدام می کند . اما مهمتر رزومه و فعالیت های قبلی پرستار است که می توانید دریافت کنید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *