هزینه پرستار کودک در منزل در سال 99 , تعرفه حقوق و دستمزد پرستار کودک

دستمزد پرستار کودک در سال 99 , حقوق و هزینه پرستار کودک در تهران : معیار اصلی در تعیین قیمت پرستار کودک مدت زمان فعالیت پرستار  برای نگهداری کودک است . پرستار کودک در منزل در اصل به سه دسته تقسیم می شود :

  1. مادریار
  2. کودکیار
  3. روانشناسی کودک

هر کدام از پرستارهای بالا تخصص و ویژگی های خود را دارند و بر اساس مهارت و توانایی دستمزد متفاوتی را دریافت می کنند و هر چه این تخصص بالاتر باشد هزینه پرستار کودک بیشتر خواهد شد . در زیر موارد بالا را به صورت مختصر توضیح می دهیم .

هزینه پرستار کودک

مادریار

مادریار ها اغلب خود قبلا صاحب فرزند شده اند و تجربه بالایی دارند و می توانند از نوزادی تا سنین بالا پرستاری کودک را برعهده بگیرند و تمام کارهای مربوط به کودک و امور منزل را انجام دهند . پس در نتیجه مادریار وظیفه اش تنها نگهداری کودک نیست و کلیه امور خانواده را انجام می دهد که شامل موارد زیر می باشد :

  • انجام کلیه امور مربوط به کودک : حمام , تعویض لباس , شستن البسه نوزاد و …
  • انجام کلیه امور منزل : نظافت منزل , شستن البسه خانواده , تهیه غذا و …

مادریار

کودکیار

کودکیار برای بچه های بالای 2 سال گزینه مناسبی است و تخصصش به نصبت مادریار بالاتر است و تحصیلات بالایی دارد دوره های تخصصی مراقبت و نگهداری کودکان را گذرانده و آموزش های لازم برای پرستاری از کودک را کسب کرده است . کودکیار اغلب فقط به امور کودک رسیدگی می کند و کاری با انجام امور منزل ندارد برای مثال :

  • بازی های تخصصی با کودک
  • آموزش زبان خارجه به کودک
  • غذا دادن به کودک
  • رسیدگی به بهداشت کودک
  • و …

کودکیار

روانشناس کودک

روانشناس کودک در خیلی موارد نادر قابل استخدام است و بیشتر برای کودکان بیش فعال و نا آرام استخدام می شود . تخصص بالایی دارند و از این رو هزینه بالیی نیز برای استخدام آنها لازم است .

با معرفی سه مورد بالا باید متوجه شده باشیم که در هر سطحی می توانیم برای کودک خود پرستار استخدام کنیم که هر کدام بر اساس کاری که انتظار داریم انجام دهند دستمزدی دریافت خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در موسسه پرستاری یار بانو تماس بگیرد. بر اساس در خواست شما پرستار مناسب و خوش اخلاقی را اعزام خواهیم کرد.

روانشناس کودک